1 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Ilczuk Bartłomiej 2 - 1 (5-7, 6-1, 6-0)
szczegóły Przeździecki Paweł Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Podedworny Piotr 2 - 0 (7-6, 7-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Burta Krzysztof Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-3, 6-0)
szczegóły Łada Stanisław Dmochowski Rafał 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Jaworowski Jan Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Henryk 2 - 0 (7-6, 7-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Zajkowski Sławomir 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-1, 6-1)

2 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kossakowski Konrad Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-4, 6-1)
szczegóły Zajkowski Sławomir Sokołowski Piotr 0 - 2 (0-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Jaworowski Jan 0 - 2 (5-7, 4-6)
szczegóły Styła Adam Kraszewski Albert 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Łada Stanisław 2 - 0 (7-6, 6-0)
szczegóły Dmochowski Rafał Burta Krzysztof 1 - 2 (3-6, 6-2, 4-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Zakrzewski Filip Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Podedworny Piotr Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Szabłowski Tomasz Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (6-4, 5-7, 6-4)
szczegóły Przeździecki Kamil Ilczuk Bartłomiej 2 - 1 (2-6, 6-4, 6-2)

3 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Podedworny Piotr 2 - 1 (6-4, 6-7, 6-3)
szczegóły Olszewski Jarosław Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Gomuliński Adam Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Brzozowski Wojciech Dmochowski Rafał 2 - 1 (7-6, 3-6, 7-5)
szczegóły Burta Krzysztof Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Łada Stanisław Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Jaworowski Henryk 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Jan Zajkowski Sławomir 1 - 2 (4-6, 7-5, 2-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Kossakowski Konrad 2 - 0 (6-3, 6-3)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-4, 6-2)

4 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kołakowski Tadeusz Sokołowski Piotr 0 - 2 (0-6, 5-7)
szczegóły Kossakowski Konrad Jaworowski Jan 2 - 0 (7-5, 6-0)
szczegóły Zajkowski Sławomir Kraszewski Albert 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Jaworowski Henryk Łada Stanisław 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Styła Adam Burta Krzysztof 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Gomuliński Adam 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Olszewski Jarosław 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Podedworny Piotr Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Przeździecki Kamil Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 0-6)

5 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szabłowski Tomasz Podedworny Piotr 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-1, 7-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Podedworny Łukasz 0 - 2 (4-6, 5-7)
szczegóły Olszewski Jarosław Dmochowski Rafał 1 - 2 (3-6, 7-6, 1-6)
szczegóły Gomuliński Adam Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Brzozowski Wojciech Styła Adam 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Burta Krzysztof Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Łada Stanisław Zajkowski Sławomir 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Kraszewski Albert Kossakowski Konrad 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Jaworowski Jan Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-0, 6-0)

6 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Jan 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Kraszewski Albert 1 - 2 (7-6, 3-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Łada Stanisław 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Zajkowski Sławomir Burta Krzysztof 0 - 2 (4-6, 4-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Brzozowski Wojciech 2 - 1 (7-5, 4-6, 7-5)
szczegóły Styła Adam Gomuliński Adam 2 - 0 (6-3, 6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Olszewski Jarosław 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Podedworny Łukasz Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (3-6, 6-7)
szczegóły Zakrzewski Filip Ilczuk Bartłomiej 2 - 1 (6-4, 6-7, 6-3)
szczegóły Przeździecki Kamil Podedworny Piotr 0 - 2 (1-6, 0-6)

7 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Wojciech Zajkowski Sławomir 1 - 2 (6-7, 6-3, 3-6)
szczegóły Burta Krzysztof Kossakowski Konrad 0 - 2 (5-7, 3-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Podedworny Łukasz 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Dmochowski Rafał 0 - 2 (5-7, 2-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-1, 6-4)
szczegóły Olszewski Jarosław Styła Adam 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Gomuliński Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Łada Stanisław Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Sokołowski Piotr 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Jan Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-1, 6-1)

8 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Jan Kraszewski Albert 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Łada Stanisław 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Burta Krzysztof 0 - 2 (3-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-1, 7-5)
szczegóły Zajkowski Sławomir Gomuliński Adam 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Olszewski Jarosław 2 - 1 (6-3, 4-6, 6-1)
szczegóły Styła Adam Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-1, 6-4)
szczegóły Podedworny Łukasz Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Podedworny Piotr 0 - 2 (3-6, 3-6)

9 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Jaworowski Henryk 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Podedworny Piotr Podedworny Łukasz 2 - 1 (6-0, 2-6, 6-3)
szczegóły Szabłowski Tomasz Dmochowski Rafał 2 - 1 (7-6, 5-7, 6-4)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Styła Adam 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Zajkowski Sławomir 1 - 2 ( 4-6, 6-0, 3-6)
szczegóły Gomuliński Adam Kossakowski Konrad 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Brzozowski Wojciech Kołakowski Tadeusz 0 - 0 (0-0, 0-0, nierozegrany)
szczegóły Burta Krzysztof Sokołowski Piotr 2 - 0 (7-6, 7-6)
szczegóły Łada Stanisław Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-2, 7-5)

10 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Łada Stanisław 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Jaworowski Jan Burta Krzysztof 2 - 0 (6-2, 7-5)
szczegóły Sokołowski Piotr Brzozowski Wojciech 0 - 2 (5-7, 6-7)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Olszewski Jarosław 2 - 0 (6-1, 6-4)
szczegóły Zajkowski Sławomir Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-3, 6-2)
szczegóły Jaworowski Henryk Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Styła Adam Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Podedworny Piotr 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Przeździecki Kamil Zakrzewski Filip 0 - 2 (4-6, 3-6)

11 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zakrzewski Filip Podedworny Łukasz 0 - 2 (2-6, 5-7)
szczegóły Podedworny Piotr Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Styła Adam 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Jaworowski Henryk 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zajkowski Sławomir 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Kossakowski Konrad 0 - 2 (2-6, 0-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Gomuliński Adam Sokołowski Piotr 1 - 2 (6-3, 4-6, 5-7)
szczegóły Brzozowski Wojciech Jaworowski Jan 0 - 2 (4-6, 4-6)
szczegóły Burta Krzysztof Kraszewski Albert 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Kamil 0 - 2 (1-6, 0-6)

12 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Stanisław Burta Krzysztof 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Kraszewski Albert Brzozowski Wojciech 2 - 1 (7-5, 2-6, 6-2)
szczegóły Jaworowski Jan Gomuliński Adam 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Sokołowski Piotr Olszewski Jarosław 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Paweł 1 - 2 (7-5, 1-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Zajkowski Sławomir Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Jaworowski Henryk Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6, 2-6)
szczegóły Styła Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Przeździecki Kamil Podedworny Łukasz 0 - 2 (0-6, 0-6)

13 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Aronowicz Rafał 0 - 2 (0-6, 0-6 walkower)
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Henryk 2 - 1 (5-7, 6-2, 6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-4, 6-0)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Kossakowski Konrad 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Sokołowski Piotr 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Jaworowski Jan 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Gomuliński Adam Kraszewski Albert 2 - 0 (6-0, 6-2)
szczegóły Brzozowski Wojciech Łada Stanisław 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Burta Krzysztof Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-1, 6-1)

14 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-3, 6-0)
szczegóły Łada Stanisław Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Kraszewski Albert Olszewski Jarosław 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Jan Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (6-3, 2-6, 6-4)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Kossakowski Konrad Szabłowski Tomasz 0 - 2 (6-7, 1-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Podedworny Piotr 1 - 2 (6-4, 2-6, 3-6)
szczegóły Styła Adam Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Podedworny Łukasz 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Przeździecki Kamil Dmochowski Rafał 0 - 2 (0-6, 0-6)

15 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dmochowski Rafał Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-2, 6-4)
szczegóły Podedworny Łukasz Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Jaworowski Henryk 0 - 2 (3-6, 1-6)
szczegóły Podedworny Piotr Kossakowski Konrad 0 - 2 (5-7, 5-7)
szczegóły Szabłowski Tomasz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6, 0-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Kraszewski Albert 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Łada Stanisław 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Gomuliński Adam Burta Krzysztof 1 - 2 (4-6, 6-1, 4-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Kamil 0 - 0 (0-0, 0-0, nierozegrany)

16 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Wojciech Gomuliński Adam 0 - 2 (2-6, 6-7)
szczegóły Burta Krzysztof Olszewski Jarosław 2 - 1 (4-6, 7-5, 7-5)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Paweł 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (2-6, 6-7)
szczegóły Jaworowski Jan Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Szabłowski Tomasz 1 - 2 (7-6, 3-6, 1-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Podedworny Piotr 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Jaworowski Henryk Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-4, 6-1)
szczegóły Styła Adam Dmochowski Rafał 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Przeździecki Kamil Aronowicz Rafał 0 - 2 (3-6, 5-7)

17 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Jaworowski Henryk 2 - 1 (6-3, 4-6, 6-0)
szczegóły Podedworny Łukasz Zajkowski Sławomir 2 - 1 (3-6, 6-3, 7-5)
szczegóły Zakrzewski Filip Kossakowski Konrad 0 - 0 (0-0, 0-0, nierozegrany)
szczegóły Podedworny Piotr Sokołowski Piotr 1 - 2 (7-6, 1-6, 6-7)
szczegóły Szabłowski Tomasz Jaworowski Jan 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Kraszewski Albert 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Łada Stanisław 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Burta Krzysztof 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Brzozowski Wojciech 2 - 1 (1-6, 7-6, 6-2)
szczegóły Gomuliński Adam Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-2, 6-2)

18 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gomuliński Adam Olszewski Jarosław 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Burta Krzysztof Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Łada Stanisław Ilczuk Bartłomiej 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Jaworowski Jan Podedworny Piotr 2 - 0 (6-1, 6-4)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Zakrzewski Filip 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Podedworny Łukasz 2 - 1 (3-6, 6-0, 6-2)
szczegóły Zajkowski Sławomir Dmochowski Rafał 0 - 2 (4-6,  5-7)
szczegóły Jaworowski Henryk Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 6-2)
szczegóły Przeździecki Kamil Styła Adam 0 - 0 (0-0, 0-0, nierozegrany)

19 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Styła Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Zajkowski Sławomir 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Kossakowski Konrad 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Kołakowski Tadeusz 2 - 1 (3-6, 6-1, 7-5)
szczegóły Zakrzewski Filip Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6, 5-7)
szczegóły Podedworny Piotr Kraszewski Albert 2 - 1 (4-6, 6-1, 7-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Łada Stanisław 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Burta Krzysztof 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Brzozowski Wojciech 2 - 1 (6-2, 2-6, 6-3)
szczegóły Przeździecki Paweł Gomuliński Adam 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Olszewski Jarosław Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-3, 6-4)

20 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Olszewski Jarosław Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Gomuliński Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Brzozowski Wojciech Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Burta Krzysztof Szabłowski Tomasz 0 - 2 (4-6, 3-6)
szczegóły Łada Stanisław Podedworny Piotr 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Jaworowski Jan Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Łukasz 2 - 1 (6-3, 3-6, 7-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6, 0-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Zajkowski Sławomir Styła Adam 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Przeździecki Kamil Jaworowski Henryk 0 - 2 (0-6, 1-6)

21 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Henryk Zajkowski Sławomir 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Styła Adam Kossakowski Konrad 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Aronowicz Rafał Kołakowski Tadeusz 1 - 2 (7-6, 4-6, 2-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Podedworny Łukasz Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Kraszewski Albert 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Burta Krzysztof 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Brzozowski Wojciech 2 - 1 (6-4, 5-7, 6-3)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Olszewski Jarosław 0 - 2 (2-6, 0-6 krecz)
szczegóły Przeździecki Paweł Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-4, 6-2)

22 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Olszewski Jarosław Ilczuk Bartłomiej 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Gomuliński Adam Szabłowski Tomasz 2 - 1 (3-6, 6-3, 7-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Podedworny Piotr 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Łada Stanisław Zakrzewski Filip 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Podedworny Łukasz 0 - 2 (4-6, 6-7)
szczegóły Jaworowski Jan Dmochowski Rafał 2 - 0 (7-5, 7-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-4, 6-4)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Styła Adam 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Kossakowski Konrad Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Przeździecki Kamil Zajkowski Sławomir 0 - 0 (0-0, 0-0, nierozegrany)

23 Kolejka

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Kossakowski Konrad 0 - 2 (2-6, 4-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Styła Adam Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-2, 6-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Kraszewski Albert 2 - 0 (6-2, 7-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Łada Stanisław 0 - 0 (0-0, 0-0)
szczegóły Zakrzewski Filip Burta Krzysztof 0 - 2 (0-6, 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (6-7, 1-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Olszewski Jarosław 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Ilczuk Bartłomiej Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Przeździecki Kamil 0 - 2 (0-6, 0-6)