1 kolejka (01 – 16 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Sokołowski Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Kraszewski Albert Zajkowski Sławomir 2 - 0 (7-6, 6-2)
szczegóły Jaworowski Jan Styła Adam 0 - 2 (3-6, 2-6)

2 kolejka (09 – 26 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Jan Kraszewski Albert 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Zajkowski Sławomir Sokołowski Piotr 1 - 2 (7-5, 5-7, 3-6)
szczegóły Gomuliński Adam Dmochowski Rafał 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Jaworowski Henryk Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-2, 6-4)

3 kolejka (18 maja – 03 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-3, 6-3)
szczegóły Podedworny Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Zajkowski Sławomir 2 - 1 (7-5, 3-6, 6-3)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Kraszewski Albert Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)

4 kolejka (29 maja – 14 czerwca )

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Sokołowski Piotr 0 - 2 (2-6, 4-6)
szczegóły Jaworowski Jan Dmochowski Rafał 1 - 2 (6-4, 4-6, 1-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Podedworny Piotr 2 - 0 (6-3, 6-2)
szczegóły Gomuliński Adam Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-1, 6-1)

5 kolejka (04 – 20 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Gomuliński Adam 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Zajkowski Sławomir 2 - 0 (7-6, 6-4)
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Kraszewski Albert 2 - 1 (6-1, 5-7, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Styła Adam 0 - 2 (0-6, 1-6)

6 kolejka (15 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Dmochowski Rafał 1 - 2 (2-6, 7-6, 2-6)
szczegóły Kraszewski Albert Podedworny Piotr 0 - 2 (5-7, 5-7)
szczegóły Jaworowski Jan Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-2, 6-0)
szczegóły Zajkowski Sławomir Burta Krzysztof 2 - 1 (6-3, 5-7, 6-4)
szczegóły Styła Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-1, 6-1)

7 kolejka (21 czerwca – 05 lipca )

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Jaworowski Jan 2 - 0 (6-4, 7-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Kraszewski Albert 2 - 1 (5-7, 6-1, 6-3)
szczegóły Podedworny Piotr Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Dmochowski Rafał Styła Adam 0 - 2 (2-6, 1-6)

8 kolejka (01 – 17 lipca )

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dmochowski Rafał Podedworny Piotr 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Kraszewski Albert Burta Krzysztof 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Gomuliński Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2, 6-1)

9 kolejka (06 – 22 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Henryk Zajkowski Sławomir 1 - 2 (7-5,4-6,1-6)
szczegóły Burta Krzysztof Sokołowski Piotr 2 - 1 (6-4, 5-7, 6-4)
szczegóły Podedworny Łukasz Dmochowski Rafał 0 - 2 (4-6, 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Styła Adam 0 - 2 (2-6, 2-6)

10 kolejka (19 lipca – 05 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Podedworny Łukasz 2 - 1 (1-6, 7-5, 6-4)
szczegóły Dmochowski Rafał Burta Krzysztof 2 - 1 (6-3, 3-6, 6-3)
szczegóły Jaworowski Jan Jaworowski Henryk 2 - 1 (6-4,4-6,7-5)
szczegóły Styła Adam Gomuliński Adam 2 - 0 (6-1, 6-1)

11 kolejka (23 lipca - 07 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gomuliński Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-4, 7-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Kraszewski Albert 2 - 0 (6-2, 7-6)
szczegóły Burta Krzysztof Podedworny Piotr 2 - 0 (7-5, 6-1)
szczegóły Podedworny Łukasz Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)

12 kolejka (06 - 21 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Burta Krzysztof 1 - 2 (4-6, 6-4, 6-7)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Henryk 2 - 1 (6-3, 2-6, 6-3)
szczegóły Jaworowski Jan Gomuliński Adam 2 - 1 (7-6, 6-7, 7-5)
szczegóły Styła Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-1, 6-2)

13 kolejka (10 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Gomuliński Adam Kraszewski Albert 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Jaworowski Henryk Dmochowski Rafał 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Burta Krzysztof Styła Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)