1 kolejka (01 – 13 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kierznowska Ewelina Makowski Zbigniew 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Gasparski Jakub Łada Adam 2 - 0 (6-3, 6-3)
szczegóły Zakrzewski Filip Wyszyński Marek 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Przeździecki Kamil Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Iwanowski Karol Przeździecki Paweł 1 - 2 (4-6, 6-3, 1-6)
szczegóły Aronowicz Rafał Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-2, 6:4)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Sowa Maciej Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0, 6-1)

2 kolejka (08 – 20 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Tułowiecki Andrzej Sowa Maciej 2 - 0 (6-0, 7-5)
szczegóły Misztalewski Mirosław Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Brzóska Grzegorz Iwanowski Karol 0 - 2 (0-6, 4-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-4, 6-1)
szczegóły Brzozowski Wojciech Zakrzewski Filip 2 - 0 (7-5, 6-4)
szczegóły Wyszyński Marek Gasparski Jakub 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Łada Adam Kierznowska Ewelina 2 - 0 (7-6, 6-4)

3 kolejka (14 – 25 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Makowski Zbigniew Łada Adam 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Kierznowska Ewelina Wyszyński Marek 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Gasparski Jakub Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Przeździecki Paweł 2 - 0 (7-5, 6-4)
szczegóły Przeździecki Kamil Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Iwanowski Karol Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Aronowicz Rafał Misztalewski Mirosław 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0, 6-4)

4 kolejka (21 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Tułowiecki Andrzej Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Chojnowski Mariusz Aronowicz Rafał 0 - 2 (2-6, 4-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Iwanowski Karol 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Zakrzewski Filip 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Gasparski Jakub 2 - 1 (3-6, 6-2, 6-3)
szczegóły Brzozowski Wojciech Kierznowska Ewelina 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-4, 6-1)

5 kolejka (26 maja – 06 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Adam Wyszyński Marek 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Brzozowski Wojciech 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Kierznowska Ewelina Przeździecki Paweł 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Gasparski Jakub Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Zakrzewski Filip Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Przeździecki Kamil Misztalewski Mirosław 0 - 2 (2-6, 1-6)
szczegóły Iwanowski Karol Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-1, 6-4)
szczegóły Aronowicz Rafał Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Sowa Maciej 0 - 2 (2-6, 3-6)

6 kolejka (01 – 13 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sowa Maciej Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Iwanowski Karol 2 - 0 (6-3, 6-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Misztalewski Mirosław Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-3, 6-2)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Gasparski Jakub 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Brzóska Grzegorz Kierznowska Ewelina 2 - 0 (7-6, 6-1)
szczegóły Przeździecki Paweł Makowski Zbigniew 2 - 1 (6-4, 3-6, 6-4)
szczegóły Brzozowski Wojciech Łada Adam 2 - 0 (6-2, 6-2)

7 kolejka (07 – 17 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Brzozowski Wojciech 0 - 2 (2-6, 5-7)
szczegóły Łada Adam Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-0, 6-0 W)
szczegóły Makowski Zbigniew Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Kierznowska Ewelina Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Gasparski Jakub Misztalewski Mirosław 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Przeździecki Kamil Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Iwanowski Karol Sowa Maciej 0 - 2 (5-7, 3-6)

8 kolejka (14 – 25 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kołakowski Tadeusz Aronowicz Rafał 2 - 1 (6-4, 4-6, 6-4)
szczegóły Sowa Maciej Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-4, 6-0)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Zakrzewski Filip 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Chojnowski Mariusz Gasparski Jakub 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Kierznowska Ewelina 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Brzóska Grzegorz Łada Adam 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Przeździecki Paweł Wyszyński Marek 0 - 2 (3-6, 4-6)

9 kolejka (18 - 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Paweł 1 - 2 (6-4, 4-6, 4-6)
szczegóły Wyszyński Marek Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-2, 6-4)
szczegóły Łada Adam Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Misztalewski Mirosław 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Kierznowska Ewelina Chojnowski Mariusz 1 - 2 (6-3, 3-6, 3-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Sowa Maciej 1 - 2 (6-0, 6-7, 3-6)
szczegóły Iwanowski Karol Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-1, 6-3)

10 kolejka (26 czerwca – 06 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Iwanowski Karol 0 - 2 (0-6, 3-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Kamil 2 - 1 (6-3, 3-6, 7-5)
szczegóły Sowa Maciej Gasparski Jakub 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Kierznowska Ewelina 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Makowski Zbigniew 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Łada Adam 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Wyszyński Marek 1 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Brzóska Grzegorz Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6, 2-6)

11 kolejka (01 – 10 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Brzozowski Wojciech Stańczyk Zbigniew 1 - 2 (6-2, 3-6, 1-6)
szczegóły Wyszyński Marek Misztalewski Mirosław 0 - 2 (6-7, 6-7)
szczegóły Łada Adam Chojnowski Mariusz 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Kierznowska Ewelina Sowa Maciej 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Zakrzewski Filip Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Przeździecki Kamil Aronowicz Rafał 2 - 1 (6-3, 4-6, 6-4)

12 kolejka (07 – 18 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Aronowicz Rafał Zakrzewski Filip 0 - 2 (2-6, 5-7)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Gasparski Jakub 0 - 2 (5-7, 2-6)
szczegóły Sowa Maciej Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Łada Adam 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Wyszyński Marek 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Misztalewski Mirosław Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-3, 6-2)

13 kolejka (11 lipca – 23 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Misztalewski Mirosław 0 - 2 (1-6, 0-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Wyszyński Marek Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Łada Adam Sowa Maciej 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kierznowska Ewelina Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Gasparski Jakub Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0, 7-5)
szczegóły Zakrzewski Filip Iwanowski Karol 2 - 1 (4-6, 6-4, 6-1)

14 kolejka (19 – 29 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Kamil Zakrzewski Filip 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Iwanowski Karol Gasparski Jakub 2 - 0 (6-3, 6-3)
szczegóły Aronowicz Rafał Kierznowska Ewelina 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Makowski Zbigniew 0 - 2 (5-7, 1-6)
szczegóły Sowa Maciej Wyszyński Marek 2 - 1 (4-6, 7-5, 6-4)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Chojnowski Mariusz Przeździecki Paweł 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Misztalewski Mirosław Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-0, 6-1)

15 kolejka (24 lipca - 02 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Misztalewski Mirosław 2 - 0 (7-5, 6-3)
szczegóły Brzóska Grzegorz Chojnowski Mariusz 0 - 2 (5-7, 6-2, 1-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Tułowiecki Andrzej 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Brzozowski Wojciech Sowa Maciej 0 - 2 (6-7, 4-6)
szczegóły Łada Adam Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Aronowicz Rafał 2 - 1 (2-6, 6-2, 6-0)
szczegóły Kierznowska Ewelina Iwanowski Karol 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Gasparski Jakub Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-0, 6-0 W)

16 kolejka (30 lipca – 10 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zakrzewski Filip Gasparski Jakub 2 - 1 (6-4, 0-6, 6-3)
szczegóły Przeździecki Kamil Kierznowska Ewelina 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Iwanowski Karol Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Aronowicz Rafał Łada Adam 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Wyszyński Marek 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Sowa Maciej Przeździecki Paweł 2 - 0 (6:3; 6:1)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (0-6, 2-6)

17 kolejka (03 – 13 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Misztalewski Mirosław Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-3, 6-3)
szczegóły Brzóska Grzegorz Sowa Maciej 0 - 2 (3:6; 0:6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Wyszyński Marek Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Łada Adam Iwanowski Karol 0 - 2 (3-6, 1-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-0, 6-0 W)
szczegóły Kierznowska Ewelina Zakrzewski Filip 0 - 2 (0-6, 0-6 W)

18 kolejka (11 – 22 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Kierznowska Ewelina 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Zakrzewski Filip Makowski Zbigniew 0 - 2 (0-6, 0-6 W)
szczegóły Przeździecki Kamil Łada Adam 2 - 0 (7-5, 7-6)
szczegóły Iwanowski Karol Wyszyński Marek 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Aronowicz Rafał Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Paweł 0 - 2 (3-6, 1-6)
szczegóły Sowa Maciej Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Misztalewski Mirosław 0 - 2 (6-7, 3-6)

19 kolejka (14 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Przeździecki Kamil 2 - 0 (6-0, 6-0 W)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0, 6-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Kołakowski Tadeusz 1 - 2 (3-6, 6-3 2-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Iwanowski Karol 1 - 2 (6-3, 6-7, 2-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Aronowicz Rafał 2 - 1 (6-0, 4-6, 6-3)
szczegóły Makowski Zbigniew Gasparski Jakub 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Sowa Maciej 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Łada Adam Zakrzewski Filip 0 - 2 (1-6, 0-6)