1 kolejka (01.05 - 11.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Gomuliński Adam Styła Adam 0 - 2 (2-6, 0-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Sokołowski Piotr 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Jaworowski Jan Podedworny Piotr 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Sowa Maciej Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (6-3, 4-6, 6-3)

2 kolejka (12.05 - 23.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2, 7-6)
szczegóły Podedworny Piotr Misztalewski Mirosław 0 - 2 (1-6 1-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Jan 0 - 2 (4-6 2-6)
szczegóły Styła Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Gomuliński Adam 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Burta Krzysztof Dmochowski Rafał 0 - 2 (4-6, 2-6)

3 kolejka (24.05 – 04.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sowa Maciej Podedworny Piotr 2 - 0 (6-4, 7-5)
szczegóły Misztalewski Mirosław Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-2 6-2)
szczegóły Jaworowski Jan Styła Adam 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Tułowiecki Andrzej 1 - 2 (3-6 7-5 4-6)
szczegóły Gomuliński Adam Burta Krzysztof 2 - 1 (6-1 0-6 7-5)
szczegóły Dmochowski Rafał Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2, 6-4)

4 kolejka (05.06 - 16.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dmochowski Rafał Gomuliński Adam 1 - 2 (0-6, 6-4, 4-6)
szczegóły Burta Krzysztof Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-1 6-1)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Jaworowski Jan 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Styła Adam Misztalewski Mirosław 2 - 0 (7-5 6-0)
szczegóły Sokołowski Piotr Sowa Maciej 0 - 2 (4-6, 0-6)
szczegóły Podedworny Piotr Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (2-6, 6-4, 6-1)

5 kolejka (17.06 - 28.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Sokołowski Piotr 1 - 2 (6-3 4-6 1-4 krecz)
szczegóły Sowa Maciej Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-2 6-1)
szczegóły Jaworowski Jan Burta Krzysztof 2 - 1 (6-0 2-6 6-4)
szczegóły Jaworowski Henryk Dmochowski Rafał 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Gomuliński Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (7-5 6-1)

6 kolejka (29.06 - 10.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gomuliński Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-3 6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Jaworowski Jan 2 - 0 (7-5, 6-2)
szczegóły Burta Krzysztof Misztalewski Mirosław 0 - 2 (3-6 0-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Sowa Maciej 1 - 2 (6-2, 4-6, 1-6)
szczegóły Styła Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Podedworny Piotr Zajkowski Sławomir 1 - 2 (7-5 2-6 2-6)

7 kolejka (11.07 - 22.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Piotr 2 - 0 (6-3 6-1)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Tułowiecki Andrzej 2 - 1 (6-4 1-6 6-3)
szczegóły Sowa Maciej Burta Krzysztof 2 - 0 (6-2, 6-4)
szczegóły Misztalewski Mirosław Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6 3-6)
szczegóły Jaworowski Jan Gomuliński Adam 1 - 2 (6-4, 6-7, 1-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Zajkowski Sławomir 1 - 2 (5-7 6-4 1-6)

8 kolejka (23.07 - 03.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Henryk Jaworowski Jan 0 - 2 (5-7 4-6)
szczegóły Gomuliński Adam Misztalewski Mirosław 1 - 2 (3-6 7-6 6-7)
szczegóły Dmochowski Rafał Sowa Maciej 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Burta Krzysztof Stańczyk Zbigniew 0 - 2 ()
szczegóły Styła Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Sokołowski Piotr Zajkowski Sławomir 2 - 1 (2-6, 6-4, 6-3)

9 kolejka (04.08 - 15.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Styła Adam 0 - 2 (2-6, 2-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Dmochowski Rafał 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Podedworny Piotr Tułowiecki Andrzej 1 - 2 (6-0, 1-6, 4-6)
szczegóły Sowa Maciej Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-0 6-0)
szczegóły Jaworowski Jan Zajkowski Sławomir 1 - 2 (1-6 7-5 4-6)

10kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Jan Misztalewski Mirosław 0 - 2 (4-6 2-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Sowa Maciej 0 - 2 (4-6, 2-6)
szczegóły Gomuliński Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Burta Krzysztof Podedworny Piotr 2 - 0 (6-2 7-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Sokołowski Piotr 0 - 2 (2-6 4-6)
szczegóły Styła Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2 6-3)

11 kolejka (28.08 - 08.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Styła Adam Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-0 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Burta Krzysztof 0 - 2 (3-6 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Dmochowski Rafał 1 - 2 (1-6, 6-4, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Jaworowski Henryk 2 - 0 (7-5 6-3)
szczegóły Sowa Maciej Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Zajkowski Sławomir 2 - 1 (2-6 6-1 6-2)

12 kolejka (09.09 - 20.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Misztalewski Mirosław Sowa Maciej 2 - 0 (6-3 6-3)
szczegóły Jaworowski Jan Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-0 6-1)
szczegóły Gomuliński Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (6-3, 7-5)
szczegóły Dmochowski Rafał Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Burta Krzysztof Styła Adam 0 - 2 (2-6, 0-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Zajkowski Sławomir 2 - 1 (4-6 6-3 6-2)

13 kolejka (21.09 – 30.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Tułowiecki Andrzej Burta Krzysztof 2 - 0 (6-2, 6-4)
szczegóły Styła Adam Dmochowski Rafał 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Sokołowski Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (3-6 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Henryk 2 - 0 (7-6, 6-2)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Misztalewski Mirosław 0 - 2 (2-6 1-6)
szczegóły Sowa Maciej Zajkowski Sławomir 2 - 1 (5-7, 6-4, 7-6)