1 kolejka (01.05 - 11.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Gasparski Jakub Przeździecki Paweł 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6 1-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Wyszyński Marek 0 - 2 (5-7 4-6)

2 kolejka (12.05 - 23.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Wyszyński Marek Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0 6-1)
szczegóły Szabłowski Tomasz Gasparski Jakub 2 - 0 (6-0, 6-3)
szczegóły Przeździecki Paweł Iwanowski Karol 0 - 2 (1-6, 5-7)
szczegóły Makowski Zbigniew Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-1, 6-1)

3 kolejka (24.05 – 04.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Paweł 0 - 2 (4-6 2-6)
szczegóły Iwanowski Karol Szabłowski Tomasz 0 - 2 (4-6, 2-6)
szczegóły Gasparski Jakub Wyszyński Marek 0 - 2 (2-6 2-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Aronowicz Rafał 0 - 2 (1-6, 6-7)

4 kolejka (05.06 - 16.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Wojciech Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0, 6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Gasparski Jakub 0 - 2 (4-6, 0-6)
szczegóły Wyszyński Marek Iwanowski Karol 2 - 0 (6-1 6-4)
szczegóły Szabłowski Tomasz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Makowski Zbigniew Kraszewski Albert 0 - 2 (4-6 0-6)

5 kolejka (17.06 - 28.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Przeździecki Paweł 2 - 0 (7-6 6-2)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Wyszyński Marek 0 - 2 (5-7 4-6)
szczegóły Iwanowski Karol Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-4 6-2)
szczegóły Gasparski Jakub Brzozowski Wojciech 0 - 2 (2-6, 3-6)

6 kolejka (29.06 - 10.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Gasparski Jakub
szczegóły Brzozowski Wojciech Iwanowski Karol 2 - 0 (6-3 6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Kołakowski Tadeusz 2 - 1 (6-3 4-6 6-4)
szczegóły Szabłowski Tomasz Kraszewski Albert 2 - 0 (6-0 6-0)

7 kolejka (11.07 - 22.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Makowski Zbigniew Przeździecki Paweł 0 - 2 (5-7, 4-6)
szczegóły Kraszewski Albert Wyszyński Marek 2 - 1 (7-5 6-7 6-4)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-6 3-6)
szczegóły Iwanowski Karol Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0 6-1)

8 kolejka (23.07 - 03.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Iwanowski Karol 0 - 2 (2-6 2-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Kołakowski Tadeusz
szczegóły Aronowicz Rafał Kraszewski Albert 0 - 2 (1-6 1-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Makowski Zbigniew 2 - 0 (6-1 6-1)

9 kolejka (04.08 - 15.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6 3-6)
szczegóły Makowski Zbigniew Wyszyński Marek 0 - 2 (4-6 1-6)
szczegóły Kraszewski Albert Brzozowski Wojciech 0 - 2 (3-6 3-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Gasparski Jakub 0 - 2 (0-6, 5-7)

10kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-1 6-2)
szczegóły Chojnowski Mariusz Kraszewski Albert 0 - 2 (1-6 1-6)
szczegóły Aronowicz Rafał Makowski Zbigniew 0 - 2 (6-7 4-6)
szczegóły Wyszyński Marek Przeździecki Paweł 2 - 1 (4-6, 6-2, 6-4)

11 kolejka (28.08 - 08.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szabłowski Tomasz Wyszyński Marek 2 - 0 (6-2 6-1)
szczegóły Przeździecki Paweł Aronowicz Rafał 2 - 0 (7-5, 6-3)
szczegóły Makowski Zbigniew Brzozowski Wojciech 0 - 2 (1-6 2-6)
szczegóły Kraszewski Albert Gasparski Jakub 2 - 0 (6-1, 6-1)

12 kolejka (09.09 - 20.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Kraszewski Albert 1 - 2 (6-3 2-6 1-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Makowski Zbigniew 0 - 2 (0-6 2-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Paweł 2 - 0 (7-5 6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6 0-6)

13 kolejka (21.09 – 30.09)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-1 6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-0 6-2)
szczegóły Przeździecki Paweł Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-3, 6-0)
szczegóły Makowski Zbigniew Gasparski Jakub 2 - 0 (6-2 6-4)
szczegóły Kraszewski Albert Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-4 6-3)