1 kolejka (01.05 - 11.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Wiktor Lutostański Jakub 2 - 0 (6-2, 7-6)
szczegóły Dąbrowski Sebastian Mioduszewski Sebastian 2 - 1 (6-7, 7-6, 7-6)
szczegóły Brzozowski Łukasz Orłowski Jakub
szczegóły Buczyński Dawid Zienkiewicz Kacper 2 - 0 (6-1, 6-0 )

2 kolejka (12.05 - 23.05)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Buczyński Dawid Brzozowski Łukasz 2 - 0 (7-5, 6-2)
szczegóły Orłowski Jakub Dąbrowski Sebastian
szczegóły Mioduszewski Sebastian Iwanowski Wiktor 2 - 0 (7-6, 6-2)
szczegóły Lutostański Jakub Zienkiewicz Kacper 1 - 2 (7-6, 5-7, 5-7)

3 kolejka (24.05 – 04.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Lutostański Jakub Mioduszewski Sebastian
szczegóły Iwanowski Wiktor Orłowski Jakub
szczegóły Dąbrowski Sebastian Buczyński Dawid 0 - 2 (1-6, 3-6)
szczegóły Brzozowski Łukasz Zienkiewicz Kacper 2 - 1 (6-2, 4-6, 6-3)

4 kolejka (05.06 - 16.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Łukasz Dąbrowski Sebastian 2 - 0 (7-6, 6-1)
szczegóły Buczyński Dawid Iwanowski Wiktor 2 - 0 (6-2, 6-0)
szczegóły Orłowski Jakub Lutostański Jakub
szczegóły Mioduszewski Sebastian Zienkiewicz Kacper

5 kolejka (17.06 - 28.06)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mioduszewski Sebastian Orłowski Jakub
szczegóły Lutostański Jakub Buczyński Dawid 0 - 2 (2-6 4-6)
szczegóły Iwanowski Wiktor Brzozowski Łukasz 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Dąbrowski Sebastian Zienkiewicz Kacper 2 - 0 (6-3, 7-5)

6 kolejka (29.06 - 10.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dąbrowski Sebastian Iwanowski Wiktor 1 - 2 (7-6, 2-6, 4-6)
szczegóły Brzozowski Łukasz Lutostański Jakub 1 - 2 (2-6, 6-2, 6-7)
szczegóły Buczyński Dawid Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (6-4 6-4)
szczegóły Orłowski Jakub Zienkiewicz Kacper

7 kolejka (11.07 - 22.07)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Orłowski Jakub Buczyński Dawid
szczegóły Mioduszewski Sebastian Brzozowski Łukasz 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Lutostański Jakub Dąbrowski Sebastian
szczegóły Iwanowski Wiktor Zienkiewicz Kacper 2 - 0 (6-3, 7-5)

8 kolejka (23.07 - 03.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Lutostański Jakub Iwanowski Wiktor 1 - 2 (7-5 3-6 3-6)
szczegóły Mioduszewski Sebastian Dąbrowski Sebastian
szczegóły Orłowski Jakub Brzozowski Łukasz
szczegóły Zienkiewicz Kacper Buczyński Dawid

9 kolejka (04.08 - 15.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Łukasz Buczyński Dawid 1 - 2 (6-4 2-6 4-6)
szczegóły Dąbrowski Sebastian Orłowski Jakub
szczegóły Iwanowski Wiktor Mioduszewski Sebastian 2 - 1 (6-7 6-0 7-5)
szczegóły Zienkiewicz Kacper Lutostański Jakub

10kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mioduszewski Sebastian Lutostański Jakub 0 - 2 (0-6 0-6)
szczegóły Orłowski Jakub Iwanowski Wiktor
szczegóły Buczyński Dawid Dąbrowski Sebastian 2 - 1 (6-3 3-6 6-2)
szczegóły Zienkiewicz Kacper Brzozowski Łukasz 0 - 2 (2-6 2-6)

11kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dąbrowski Sebastian Brzozowski Łukasz
szczegóły Iwanowski Wiktor Buczyński Dawid 1 - 2 (7-6 1-6 0-6)
szczegóły Lutostański Jakub Orłowski Jakub
szczegóły Zienkiewicz Kacper Mioduszewski Sebastian

12kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Orłowski Jakub Mioduszewski Sebastian
szczegóły Buczyński Dawid Lutostański Jakub 2 - 1 (6-4 1-6 6-4)
szczegóły Brzozowski Łukasz Iwanowski Wiktor 1 - 2 (3-6 6-0 4-6)
szczegóły Zienkiewicz Kacper Dąbrowski Sebastian

13kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Wiktor Dąbrowski Sebastian 2 - 0 (6-0 6-0)
szczegóły Lutostański Jakub Brzozowski Łukasz 1 - 2 (7-5 4-6 4-6)
szczegóły Mioduszewski Sebastian Buczyński Dawid 0 - 2 (6-7 6-7)
szczegóły Zienkiewicz Kacper Orłowski Jakub

14kolejka (16.08 - 27.08)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Buczyński Dawid Orłowski Jakub
szczegóły Brzozowski Łukasz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (7-6 6-4)
szczegóły Dąbrowski Sebastian Lutostański Jakub 1 - 2 (5-7 6-4 4-6)
szczegóły Zienkiewicz Kacper Iwanowski Wiktor 0 - 2 (1-6 0-6)