1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (4-6, 6-0, 6-1)
szczegóły Misztalewski Mirosław Sowa Maciej 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Sokołowski Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Burta Krzysztof Zajkowski Sławomir 2 - 0 (7-6, 7-5)
szczegóły Podedworny Piotr Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6, 0-6)
szczegóły Jaworowski Jan Styła Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Styła Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Dmochowski Rafał Burta Krzysztof 2 - 0 (6-1, 6-2)
szczegóły Zajkowski Sławomir Sokołowski Piotr 2 - 1 (3-6, 7-5, 7-6)
szczegóły Gomuliński Adam Misztalewski Mirosław 0 - 2 (2-6 5-7)
szczegóły Sowa Maciej Tułowiecki Andrzej 1 - 2 (3-6, 6-4, 2-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Wyszyński Marek 2 - 1 (5-7,6-3,6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Jaworowski Jan 2 - 0 (6-1, 6-2)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szabłowski Tomasz Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Sowa Maciej 1 - 2 (7-5,2-6,1-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Gomuliński Adam 0 - 2 (3-6, 6-7)
szczegóły Misztalewski Mirosław Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2 6-4)
szczegóły Sokołowski Piotr Dmochowski Rafał 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Burta Krzysztof Styła Adam 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Jaworowski Jan Podedworny Piotr 2 - 0 (6-4, 6-0)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Burta Krzysztof 2 - 0 (6-3, 6-2)
szczegóły Styła Adam Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-0, 6-1)
szczegóły Dmochowski Rafał Misztalewski Mirosław 1 - 2 (1-6 6-3 1-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (7-5,6-2)
szczegóły Gomuliński Adam Wyszyński Marek 2 - 0 (7-5,6-1)
szczegóły Sowa Maciej Szabłowski Tomasz 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6,5-7)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Sowa Maciej 2 - 1 (6-1, 1-6, 6-3)
szczegóły Szabłowski Tomasz Gomuliński Adam 2 - 1 (5-7, 6-3, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Zajkowski Sławomir 0 - 2 (3-6 3-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6, 5-7)
szczegóły Misztalewski Mirosław Styła Adam 0 - 2 (0-6 0-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Piotr 1 - 2 (6-1,5-7,1-6)
szczegóły Jaworowski Jan Burta Krzysztof 2 - 1 (5-7, 6-4, 6-2)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Sokołowski Piotr 0 - 2 (1-6,6-7)
szczegóły Podedworny Piotr Misztalewski Mirosław 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Styła Adam Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Wyszyński Marek 2 - 0 (6-4,7-5)
szczegóły Zajkowski Sławomir Szabłowski Tomasz 0 - 2 (1-6, 4-6)
szczegóły Gomuliński Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-1, 7-5)
szczegóły Sowa Maciej Jaworowski Jan 0 - 2 (1-6, 2-6)

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sowa Maciej Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Dmochowski Rafał 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Styła Adam 0 - 2 (1-6,1-6)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Podedworny Piotr 1 - 2 (1-6, 6-3, 2-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Burta Krzysztof 2 - 0 (6-0 6-1)
szczegóły Jaworowski Jan Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-3, 6-0)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Misztalewski Mirosław 0 - 2 (0-6 2-6)
szczegóły Burta Krzysztof Tułowiecki Andrzej 2 - 1 (2-6,6-2,7-5)
szczegóły Podedworny Piotr Wyszyński Marek 2 - 0 (6-2, 7-5)
szczegóły Styła Adam Szabłowski Tomasz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Dmochowski Rafał Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-3,6-1)
szczegóły Zajkowski Sławomir Sowa Maciej 1 - 2 (3-6,6-3,1-6)
szczegóły Gomuliński Adam Jaworowski Jan 2 - 0 (6-4,6-4)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gomuliński Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-4,6-0)
szczegóły Sowa Maciej Dmochowski Rafał 0 - 2 (2-6, 4-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Styła Adam 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Podedworny Piotr 2 - 0 (6-4, 6-2)
szczegóły Wyszyński Marek Burta Krzysztof 0 - 2 (5-7,6-7)
szczegóły Tułowiecki Andrzej Sokołowski Piotr 0 - 2 (4-6, 3-6)
szczegóły Jaworowski Jan Misztalewski Mirosław 0 - 2 (3-6 1-6)

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Misztalewski Mirosław Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-0 6-2)
szczegóły Sokołowski Piotr Wyszyński Marek 0 - 2 (5-7, 4-6)
szczegóły Burta Krzysztof Szabłowski Tomasz 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Podedworny Piotr Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Styła Adam Sowa Maciej 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Dmochowski Rafał Gomuliński Adam 2 - 0 (6-0,6-3)
szczegóły Zajkowski Sławomir Jaworowski Jan 1 - 2 (6-4, 3-6, 4-6)

11 kolejka (01 – 10 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Dmochowski Rafał 1 - 2 (0-6,6-2,1-6)
szczegóły Gomuliński Adam Styła Adam 0 - 2 (0-6,1-6)
szczegóły Sowa Maciej Podedworny Piotr 2 - 0 (6-2, 6-3)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Burta Krzysztof 0 - 2 (3-6,5-7)
szczegóły Szabłowski Tomasz Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Misztalewski Mirosław 0 - 2 (5-7 4-6)
szczegóły Jaworowski Jan Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-4,6-4)

12 kolejka (11 – 20 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Tułowiecki Andrzej Wyszyński Marek 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Misztalewski Mirosław Szabłowski Tomasz 2 - 0 (6-3, 6-1)
szczegóły Sokołowski Piotr Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (6-4,7-5)
szczegóły Burta Krzysztof Sowa Maciej 0 - 2 (1-6,4-6)
szczegóły Podedworny Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (0-6, 2-6)
szczegóły Styła Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Jaworowski Jan 0 - 2 (4-6, 4-6)

13 kolejka (21 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dmochowski Rafał Styła Adam 0 - 2 (5-7,0-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Podedworny Piotr 2 - 1 (6-2, 2-6, 7-6)
szczegóły Gomuliński Adam Burta Krzysztof 2 - 0 (6-0,6-2)
szczegóły Sowa Maciej Sokołowski Piotr 1 - 2 (6-2, 4-6, 3-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Misztalewski Mirosław 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Tułowiecki Andrzej 2 - 0 (6-2, 6-0)
szczegóły Jaworowski Jan Wyszyński Marek 2 - 0 (6-4 6-1)