1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Emil Wołowicz Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Artur 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Pieńkowski Marcin Żukowski Karol 2 - 0 (6-1,6-3)
szczegóły Baczewski Karol Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Dąbrowski Dominik 0 - 2 (0-6,3-6)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wołowicz Karol Żukowski Karol 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Przeździecki Artur 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Baczewski Karol Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Pieńkowski Marcin Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Emil 0 - 2 (3-6,2-6)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Wołowicz Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Artur Przeździecki Emil 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Łada Adam Pieńkowski Marcin 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Łada Stanisław Żukowski Karol 0 - 2 (0-6, 1-6)
szczegóły Dąbrowski Dominik Baczewski Karol 2 - 0 (5-0,5-0)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wołowicz Karol Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Baczewski Karol Przeździecki Artur 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Stanisław Brzóska Grzegorz 0 - 2 (2-6,3-6)
szczegóły Pieńkowski Marcin Dąbrowski Dominik 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Żukowski Karol Przeździecki Emil 2 - 1 (6-3,6-7,6-0)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Żukowski Karol Przeździecki Artur 2 - 0 (6-3,6-1)
szczegóły Dąbrowski Dominik Wołowicz Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Emil Brzóska Grzegorz
szczegóły Łada Adam Łada Stanisław
szczegóły Baczewski Karol Pieńkowski Marcin 0 - 2 (0-5,0-5)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wołowicz Karol Baczewski Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Pieńkowski Marcin Przeździecki Artur
szczegóły Dąbrowski Dominik Łada Stanisław 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Przeździecki Emil Łada Adam
szczegóły Żukowski Karol Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-1, 6-3)

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Pieńkowski Marcin Wołowicz Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Przeździecki Artur
szczegóły Łada Adam Żukowski Karol 0 - 2 (1-6,3-6)
szczegóły Baczewski Karol Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Przeździecki Emil

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wołowicz Karol Przeździecki Artur 2 - 0 (6-0, 6-2)
szczegóły Żukowski Karol Dąbrowski Dominik 0 - 2 (4-6,0-6)
szczegóły Przeździecki Emil Baczewski Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Pieńkowski Marcin 0 - 2 (0-6,0-6  )
szczegóły Brzóska Grzegorz Łada Adam 0 - 2 (6-7,4-6)

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wołowicz Karol Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Przeździecki Artur 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Brzóska Grzegorz Dąbrowski Dominik 0 - 2 (1-6,2-6)
szczegóły Żukowski Karol Baczewski Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Pieńkowski Marcin Przeździecki Emil