1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6, 5-7)
szczegóły Jaworowski Jan Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-4,6-4)
szczegóły Dmochowski Rafał Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Gomuliński Adam Burta Krzysztof 2 - 0 (6-3,6-4)
szczegóły Szabłowski Tomasz Iwanowski Karol 2 - 1 (2-6,6-3,6-4)
szczegóły Styła Adam Kraszewski Albert 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Misztalewski Mirosław Wyszyński Marek 2 - 0 (6-0,6-0)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Styła Adam Misztalewski Mirosław 2 - 0 (6-1,6-0)
szczegóły Wyszyński Marek Szabłowski Tomasz 1 - 2 (6-4, 3-6, 0-6)
szczegóły Iwanowski Karol Gomuliński Adam 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Burta Krzysztof Dmochowski Rafał 1 - 2 (4-6,6-3,3-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Jaworowski Jan 0 - 2 (3-6,2-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Podedworny Piotr 0 - 2 (5-7, 1-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Kraszewski Albert 2 - 1 (7-5,5-7,6-3)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2,6-3)
szczegóły Podedworny Piotr Zajkowski Sławomir 2 - 0 (7-5, 6-4)
szczegóły Jaworowski Jan Burta Krzysztof 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Dmochowski Rafał Iwanowski Karol 2 - 0 (7-5,6-0)
szczegóły Gomuliński Adam Wyszyński Marek 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Szabłowski Tomasz Styła Adam 0 - 2 (0-6,5-7)
szczegóły Misztalewski Mirosław Kraszewski Albert 2 - 0 (6-3,6-1)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Misztalewski Mirosław Szabłowski Tomasz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Styła Adam Gomuliński Adam 2 - 0 (6-0,6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Dmochowski Rafał 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Iwanowski Karol Jaworowski Jan 0 - 2 (3-6,3-6)
szczegóły Burta Krzysztof Podedworny Piotr 1 - 2 (7-5, 4-6, 2-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Sokołowski Piotr 1 - 2 (6-7, 7-5, 2-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Kraszewski Albert 2 - 1 (3-6,6-4,6-1)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Henryk Zajkowski Sławomir 1 - 2 (6-2,1-6,6-7)
szczegóły Sokołowski Piotr Burta Krzysztof 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Podedworny Piotr Iwanowski Karol 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Jaworowski Jan Wyszyński Marek 2 - 0 (6-4,6-2)
szczegóły Dmochowski Rafał Styła Adam 0 - 2 (3-6, 3-6)
szczegóły Gomuliński Adam Misztalewski Mirosław 1 - 2 (4-6,6-4,3-6)
szczegóły Szabłowski Tomasz Kraszewski Albert 2 - 0 (6-4, 6-2)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szabłowski Tomasz Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Misztalewski Mirosław Dmochowski Rafał 1 - 2 (6-4, 6-7, 1-6)
szczegóły Styła Adam Jaworowski Jan 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Wyszyński Marek Podedworny Piotr 0 - 2 (4-6, 2-6)
szczegóły Iwanowski Karol Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Burta Krzysztof Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Zajkowski Sławomir Kraszewski Albert 0 - 2 (3-6,2-6)

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Burta Krzysztof 1 - 2 (6-4,3-6,1-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Iwanowski Karol 0 - 2 (6-7,2-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Wyszyński Marek 1 - 2 (4-6,6-1,4-6)
szczegóły Podedworny Piotr Styła Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Jaworowski Jan Misztalewski Mirosław 0 - 2 (3-6, 5-7)
szczegóły Dmochowski Rafał Szabłowski Tomasz 2 - 1 (6-4, 3-6, 7-6)
szczegóły Gomuliński Adam Kraszewski Albert 2 - 1 (7-5,3-6,6-4)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gomuliński Adam Dmochowski Rafał 2 - 1 (2-6, 6-2, 7-5)
szczegóły Szabłowski Tomasz Jaworowski Jan 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Misztalewski Mirosław Podedworny Piotr 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Styła Adam Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Jaworowski Henryk 0 - 2 (4-6,5-7)
szczegóły Iwanowski Karol Zajkowski Sławomir 2 - 1 (6-4,5-7,6-4)
szczegóły Burta Krzysztof Kraszewski Albert 1 - 2 (3-6,7-6,0-6)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Iwanowski Karol 2 - 1 (3-6,6-3,6-4)
szczegóły Zajkowski Sławomir Wyszyński Marek 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Styła Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Misztalewski Mirosław 0 - 2 (6-7, 4-6)
szczegóły Podedworny Piotr Szabłowski Tomasz 2 - 1 (3-6, 6-2, 6-3)
szczegóły Jaworowski Jan Gomuliński Adam 1 - 2 (6-4,4-6,4-6)
szczegóły Dmochowski Rafał Kraszewski Albert 2 - 0 (6-4, 6-3)

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dmochowski Rafał Jaworowski Jan 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Gomuliński Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (7-5, 6-2)
szczegóły Szabłowski Tomasz Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Misztalewski Mirosław Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2, 6-2)
szczegóły Styła Adam Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Burta Krzysztof 0 - 2 (4-6,6-7)
szczegóły Iwanowski Karol Kraszewski Albert 2 - 0 (6-4,7-5)

11 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Wyszyński Marek 2 - 1 (5-7,6-3,6-3)
szczegóły Burta Krzysztof Styła Adam 0 - 2 (3-6, 2-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Misztalewski Mirosław 0 - 2 (2-6,2-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6, 0-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Gomuliński Adam 0 - 2 (1-6, 2-6)
szczegóły Podedworny Piotr Dmochowski Rafał 0 - 2 (1-6, 6-7)
szczegóły Jaworowski Jan Kraszewski Albert 2 - 1 (3-6,6-2,6-2)

12 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Jaworowski Jan Podedworny Piotr 2 - 1 (1-6,6-1,6-4)
szczegóły Dmochowski Rafał Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Gomuliński Adam Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-2,6-0)
szczegóły Szabłowski Tomasz Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-1, 6-0)
szczegóły Misztalewski Mirosław Burta Krzysztof 2 - 0 (6-4,6-1)
szczegóły Styła Adam Iwanowski Karol 2 - 0 (6-1, 6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Kraszewski Albert 2 - 1 (5-7,6-1,7-6)

13 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Styła Adam 0 - 2 (1-6, 1-6)
szczegóły Iwanowski Karol Misztalewski Mirosław 0 - 2 (4-6,5-7)
szczegóły Burta Krzysztof Szabłowski Tomasz 0 - 2 (0-6, 4-6)
szczegóły Zajkowski Sławomir Gomuliński Adam 0 - 2 (0-6,1-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Dmochowski Rafał 0 - 2 (6-0, 6-3)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Jan 0 - 2 (4-6, 1-6)
szczegóły Podedworny Piotr Kraszewski Albert 2 - 0 (6-1, 6-1)