1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Adam Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Markowski Michał 0 - 2 (2-6,2-6)
szczegóły Gasparski Jakub Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Dąbrowski Dominik Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Podedworny Łukasz 0 - 2 (1-6,1-6)
szczegóły Buczyński Dawid Przeździecki Artur 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-2,7-5)
szczegóły Brzozowski Łukasz Żukowski Karol 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Brzozowski Łukasz 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Żukowski Karol Brzozowski Wojciech 0 - 2 (5-7,2-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Przeździecki Emil Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Artur Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Podedworny Łukasz Dąbrowski Dominik 2 - 1 (3-6, 6-3, 6-0)
szczegóły Pieńkowski Marcin Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Markowski Michał Łada Adam 2 - 0 (6-0,6-1)
szczegóły Łada Stanisław Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Stanisław Markowski Michał 0 - 2 (0-6,0-6)
szczegóły Łada Adam Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Gasparski Jakub Podedworny Łukasz 2 - 1 (5-7,6-0,6-4)
szczegóły Dąbrowski Dominik Przeździecki Artur 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Buczyński Dawid Przeździecki Paweł 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Żukowski Karol 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-2,6-3)
szczegóły Brzozowski Łukasz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Łukasz Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-2,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-3,6-1)
szczegóły Żukowski Karol Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Paweł Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Przeździecki Emil Dąbrowski Dominik 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-4, 6-4)
szczegóły Pieńkowski Marcin Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Łada Stanisław 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Markowski Michał Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Markowski Michał Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (2-6,6-7)
szczegóły Łada Stanisław Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Adam Podedworny Łukasz 0 - 2 (2-6, 3-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Gasparski Jakub Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Dąbrowski Dominik Przeździecki Paweł 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Żukowski Karol 2 - 1 (4-6,6-4,6-4)
szczegóły Buczyński Dawid Aronowicz Rafał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Brzozowski Łukasz 0 - 2 (

0-6,1-6

)
szczegóły Brzozowski Wojciech Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Wojciech Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Brzozowski Łukasz Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Chojnowski Mariusz 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Żukowski Karol Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Paweł Gasparski Jakub 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Przeździecki Emil Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Łada Stanisław 2 - 0 (6-0, 6-2)
szczegóły Pieńkowski Marcin Markowski Michał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

7 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Markowski Michał Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-1, 6-3)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Adam Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Przeździecki Paweł 0 - 2 (4-6,2-6)
szczegóły Gasparski Jakub Żukowski Karol 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Aronowicz Rafał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Brzozowski Łukasz 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Buczyński Dawid Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzozowski Wojciech Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-3,6-0)
szczegóły Brzozowski Łukasz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Gasparski Jakub 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Żukowski Karol Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Przeździecki Paweł Łada Adam 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Przeździecki Emil Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Markowski Michał 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Pieńkowski Marcin Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Pieńkowski Marcin Podedworny Łukasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Markowski Michał Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Przeździecki Paweł 0 - 2 (1-6,2-6)
szczegóły Łada Adam Żukowski Karol 0 - 2 (2-6,2-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Aronowicz Rafał 0 - 2 (3-6,3-6)
szczegóły Gasparski Jakub Brzozowski Łukasz 0 - 2 (2-6,3-6)
szczegóły Dąbrowski Dominik Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Buczyński Dawid Mioduszewski Sebastian 0 - 0 (0-0,0-0)

10 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Buczyński Dawid Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzozowski Wojciech Gasparski Jakub 2 - 1 (3-6,7-5,6-3)
szczegóły Brzozowski Łukasz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-4,6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Łada Adam 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Żukowski Karol Łada Stanisław 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Przeździecki Paweł Markowski Michał 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Przeździecki Emil Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Podedworny Łukasz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

11 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Pieńkowski Marcin Przeździecki Emil 0 - 0 (0-0,0-0)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Markowski Michał Żukowski Karol 2 - 0 (6-3,6-0)
szczegóły Łada Adam Brzozowski Łukasz 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Brzozowski Wojciech 0 - 2 (3-6,3-6)
szczegóły Gasparski Jakub Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Aronowicz Rafał 0 - 2 (3-6,3-6)

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Buczyński Dawid Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (7-5,6-3)
szczegóły Brzozowski Wojciech Łada Adam 2 - 0 (6-0,6-1)
szczegóły Brzozowski Łukasz Łada Stanisław 2 - 0 (6-1,6-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Markowski Michał 0 - 2 (0-6,0-6)
szczegóły Żukowski Karol Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Emil Podedworny Łukasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Artur Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Podedworny Łukasz Przeździecki Paweł 2 - 0 (7-6, 6-1)
szczegóły Pieńkowski Marcin Żukowski Karol 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Markowski Michał Brzozowski Łukasz 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Łada Stanisław Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Gasparski Jakub Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (2-6,2-6)

14 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dąbrowski Dominik Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Buczyński Dawid Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzóska Grzegorz Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzozowski Wojciech Markowski Michał 2 - 1 (6-3,1-6,6-2)
szczegóły Brzozowski Łukasz Mieczkowski Krzysztof 2 - 0 (7-6,6-2)
szczegóły Aronowicz Rafał Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Żukowski Karol Podedworny Łukasz 0 - 2 (2-6,4-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Emil Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

15 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Emil Przeździecki Paweł 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Żukowski Karol 0 - 2 (0-6,3-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-3, 2-0 vo)
szczegóły Pieńkowski Marcin Brzozowski Łukasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Brzozowski Wojciech 2 - 0 (7-6,6-4)
szczegóły Markowski Michał Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Łada Stanisław Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Adam Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Gasparski Jakub Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

16 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Kołakowski Tadeusz 0 - 0 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Łada Adam 0 - 2 (

0-5,0-5

)
szczegóły Chojnowski Mariusz Łada Stanisław 2 - 0 (7-5,6-0)
szczegóły Buczyński Dawid Markowski Michał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzozowski Wojciech Pieńkowski Marcin 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzozowski Łukasz Podedworny Łukasz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Żukowski Karol Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Paweł Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (0-6,0-6)

17 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Żukowski Karol 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Przeździecki Emil Aronowicz Rafał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Artur Brzozowski Łukasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Brzozowski Wojciech 0 - 2 (2-6,3-6)
szczegóły Pieńkowski Marcin Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Markowski Michał Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-1,6-0)
szczegóły Łada Stanisław Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Adam Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

18 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kołakowski Tadeusz Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Gasparski Jakub Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Markowski Michał 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Brzóska Grzegorz Podedworny Łukasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Artur 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Brzozowski Łukasz Przeździecki Emil 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Aronowicz Rafał Przeździecki Paweł 0 - 2 (4-6,1-6)
szczegóły Buczyński Dawid Pieńkowski Marcin 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Żukowski Karol Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)

19 kolejka (01 – 30 września)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Artur Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Pieńkowski Marcin Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Aronowicz Rafał Żukowski Karol 1 - 2 (7:5, 4:6, 4:6)
szczegóły Markowski Michał Gasparski Jakub 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Łukasz Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Mioduszewski Sebastian 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Przeździecki Emil Brzozowski Wojciech 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Przeździecki Paweł Brzozowski Łukasz 0 - 2 (4-6,3-6)