1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kołakowski Tadeusz Dąbrowski Dominik 1 - 2 (4-6,6-4,4-6)
szczegóły Łada Adam Buczyński Dawid 0 - 2 (3-6,3-6)
szczegóły Saniewski Tomasz Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-0,6-2)
szczegóły Siwik Tadeusz Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (4-6,2-6)
szczegóły Wiszowaty Karol Śmietana Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Kos Adam 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Sowa Maciej Łada Stanisław 2 - 0 (6-1, 6-1)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sowa Maciej Szarko Patryk 1 - 2 (1-6,6-2,5-7)
szczegóły Kos Adam Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Śmietana Damian Siwik Tadeusz 2 - 0 (6-4,6-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Saniewski Tomasz 0 - 2 (5-7,6-3,3-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Buczyński Dawid Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dąbrowski Dominik Buczyński Dawid 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Saniewski Tomasz Śmietana Damian 0 - 2 (0-6,1-6)
szczegóły Siwik Tadeusz Kos Adam 2 - 0 (6-1,6-3)
szczegóły Wiszowaty Karol Sowa Maciej 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Łada Stanisław 2 - 0 (5-0,5-0)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szarko Patryk Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Sowa Maciej Siwik Tadeusz 2 - 1 (4-6,6-4,6-4)
szczegóły Kos Adam Saniewski Tomasz 1 - 2 (4-6,6-4,3-6)
szczegóły Śmietana Damian Łada Adam 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Buczyński Dawid Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Buczyński Dawid Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Śmietana Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Kos Adam 0 - 2 (0-6,0-6)
szczegóły Saniewski Tomasz Sowa Maciej 0 - 2 (4-6,2-6)
szczegóły Siwik Tadeusz Szarko Patryk 0 - 2 (5-7,5-7)
szczegóły Wiszowaty Karol Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wiszowaty Karol Siwik Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Saniewski Tomasz 2 - 0 (6-1,6-3)
szczegóły Sowa Maciej Łada Adam 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Kos Adam Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (5-05-0)
szczegóły Śmietana Damian Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Buczyński Dawid 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

7 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Buczyński Dawid Śmietana Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Kos Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Sowa Maciej 0 - 2 (3-6,5-7)
szczegóły Łada Adam Szarko Patryk 0 - 2 (3-6,3-6)
szczegóły Saniewski Tomasz Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Siwik Tadeusz Łada Stanisław 2 - 0 (6-0,6-1)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Siwik Tadeusz Saniewski Tomasz 0 - 2 (4-6,1-6)
szczegóły Wiszowaty Karol Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Sowa Maciej Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kos Adam Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Śmietana Damian Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Śmietana Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Buczyński Dawid Sowa Maciej 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Dąbrowski Dominik Szarko Patryk 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Adam Siwik Tadeusz 0 - 2 (2-6,0-6)
szczegóły Saniewski Tomasz Łada Stanisław 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kos Adam Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-4,6-1)

10 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Saniewski Tomasz Łada Adam 2 - 0 (6-0,6-0)
szczegóły Siwik Tadeusz Kołakowski Tadeusz 2 - 0 (6-2,6-3)
szczegóły Wiszowaty Karol Dąbrowski Dominik 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Sowa Maciej Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-2, 6-1)
szczegóły Kos Adam Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (1-6, 7-6, 6-0)
szczegóły Śmietana Damian Łada Stanisław 2 - 0 (6-2,6-1)

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Śmietana Damian Kos Adam 2 - 0 (6-3,6-1)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Sowa Maciej 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Chojnowski Mariusz Szarko Patryk 0 - 2 (1-6,3-6)
szczegóły Buczyński Dawid Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Dąbrowski Dominik Siwik Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Saniewski Tomasz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Łada Adam Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Adam Kołakowski Tadeusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Saniewski Tomasz Dąbrowski Dominik 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Siwik Tadeusz Buczyński Dawid 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Wiszowaty Karol Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Stańczyk Zbigniew 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Sowa Maciej Śmietana Damian 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Kos Adam Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kos Adam Sowa Maciej 1 - 2 (1-6,6-4,4-6)
szczegóły Śmietana Damian Szarko Patryk 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Wiszowaty Karol 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Siwik Tadeusz 0 - 2 (1-6,2-6)
szczegóły Dąbrowski Dominik Łada Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kołakowski Tadeusz Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Buczyński Dawid Saniewski Tomasz 2 - 1 (6-4,2-6,6-2)