1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Brzozowski Wojciech 2 - 1 (2-6,6-2,6-4)
szczegóły Burta Krzysztof Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-4,6-0)
szczegóły Wyszyński Marek Śmietana Damian
szczegóły Iwanowski Karol Sowa Maciej 0 - 2 (4-6,4-6)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Wyszyński Marek 2 - 0 (6-2,7-6)
szczegóły Śmietana Damian Burta Krzysztof 2 - 0 (6-2,6-3)
szczegóły Zajkowski Sławomir Przeździecki Paweł 2 - 1 (6-2,5-7,6-3)
szczegóły Sowa Maciej Brzozowski Wojciech 2 - 0 (7-5,6-3)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzozowski Wojciech Zajkowski Sławomir 0 - 2 (4-6,4-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Śmietana Damian 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Burta Krzysztof Iwanowski Karol 2 - 0 (6-1,7-6)
szczegóły Wyszyński Marek Sowa Maciej 1 - 2 (3-6,6-2,4-6)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Burta Krzysztof 1 - 2 (6-4,2-6,1-6)
szczegóły Iwanowski Karol Przeździecki Paweł 1 - 2 (3-6,6-0,3-6)
szczegóły Śmietana Damian Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Sowa Maciej Zajkowski Sławomir 2 - 1 (2-6,6-4,6-4)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Śmietana Damian
szczegóły Brzozowski Wojciech Iwanowski Karol 0 - 2 (1-6,1-6)
szczegóły Przeździecki Paweł Wyszyński Marek
szczegóły Burta Krzysztof Sowa Maciej 0 - 2 (5-7,6-7)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1,6-1)
szczegóły Wyszyński Marek Brzozowski Wojciech 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Iwanowski Karol Zajkowski Sławomir 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Sowa Maciej Śmietana Damian 0 - 2 (3-6,2-6)

7 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Śmietana Damian Iwanowski Karol 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Zajkowski Sławomir Wyszyński Marek
szczegóły Brzozowski Wojciech Burta Krzysztof
szczegóły Przeździecki Paweł Sowa Maciej 0 - 2 (2-6,2-6)

REWANŻĘ:

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Burta Krzysztof
szczegóły Śmietana Damian Wyszyński Marek
szczegóły Sowa Maciej Iwanowski Karol 0 - 2 (4-6, 2-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Przeździecki Paweł

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Iwanowski Karol
szczegóły Burta Krzysztof Śmietana Damian
szczegóły Przeździecki Paweł Zajkowski Sławomir
szczegóły Sowa Maciej Brzozowski Wojciech

10 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zajkowski Sławomir Brzozowski Wojciech
szczegóły Śmietana Damian Przeździecki Paweł
szczegóły Iwanowski Karol Burta Krzysztof 1 - 2 (2-6, 6-4, 1-6)
szczegóły Sowa Maciej Wyszyński Marek

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Burta Krzysztof Wyszyński Marek
szczegóły Przeździecki Paweł Iwanowski Karol 0 - 2 (3-6, 4-6)
szczegóły Brzozowski Wojciech Śmietana Damian
szczegóły Sowa Maciej Zajkowski Sławomir 2 - 1 (2-6,6-3,7-5)

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Śmietana Damian Zajkowski Sławomir
szczegóły Iwanowski Karol Brzozowski Wojciech
szczegóły Wyszyński Marek Przeździecki Paweł
szczegóły Sowa Maciej Burta Krzysztof

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Przeździecki Paweł Burta Krzysztof
szczegóły Brzozowski Wojciech Wyszyński Marek
szczegóły Zajkowski Sławomir Iwanowski Karol
szczegóły Sowa Maciej Śmietana Damian 0 - 2 (3-6, 6-7)

14 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Śmietana Damian 0 - 2 (4-6,3-6)
szczegóły Wyszyński Marek Zajkowski Sławomir
szczegóły Burta Krzysztof Brzozowski Wojciech
szczegóły Sowa Maciej Przeździecki Paweł 2 - 0 (6-1,6-2)