1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Żukowski Karol 0 - 2 (3-6,0-6)
szczegóły Olszewski Paweł Szabłowski Radosław 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Siwik Tadeusz Romanek Marek 2 - 0 (6-2,6-4)
szczegóły Saniewski Tomasz Podedworny Łukasz
szczegóły Kos Adam Rukat Damian 2 - 1 (6-3,4-6,6-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Szarko Patryk

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Siwik Tadeusz
szczegóły Olszewski Paweł Kos Adam
szczegóły Romanek Marek Brzóska Grzegorz
szczegóły Szarko Patryk Chojnowski Mariusz
szczegóły Szabłowski Radosław Żukowski Karol
szczegóły Rukat Damian Saniewski Tomasz

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Żukowski Karol Szarko Patryk
szczegóły Chojnowski Mariusz Romanek Marek
szczegóły Brzóska Grzegorz Podedworny Łukasz
szczegóły Siwik Tadeusz Rukat Damian
szczegóły Saniewski Tomasz Olszewski Paweł
szczegóły Kos Adam Szabłowski Radosław

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Rukat Damian Brzóska Grzegorz
szczegóły Kos Adam Saniewski Tomasz
szczegóły Olszewski Paweł Siwik Tadeusz
szczegóły Podedworny Łukasz Chojnowski Mariusz
szczegóły Romanek Marek Żukowski Karol
szczegóły Szabłowski Radosław Szarko Patryk

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szarko Patryk Romanek Marek
szczegóły Żukowski Karol Podedworny Łukasz
szczegóły Chojnowski Mariusz Rukat Damian
szczegóły Brzóska Grzegorz Olszewski Paweł
szczegóły Siwik Tadeusz Kos Adam
szczegóły Saniewski Tomasz Szabłowski Radosław

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Saniewski Tomasz Siwik Tadeusz
szczegóły Kos Adam Brzóska Grzegorz
szczegóły Olszewski Paweł Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Rukat Damian Żukowski Karol 2 - 1 (4-6,6-0,6-1)
szczegóły Podedworny Łukasz Szarko Patryk
szczegóły Szabłowski Radosław Romanek Marek

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Romanek Marek Podedworny Łukasz
szczegóły Szarko Patryk Rukat Damian
szczegóły Żukowski Karol Olszewski Paweł
szczegóły Chojnowski Mariusz Kos Adam
szczegóły Siwik Tadeusz Szabłowski Radosław
szczegóły Brzóska Grzegorz Saniewski Tomasz 0 - 2 (2-6,6-7)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Siwik Tadeusz Brzóska Grzegorz
szczegóły Saniewski Tomasz Chojnowski Mariusz
szczegóły Olszewski Paweł Szarko Patryk
szczegóły Rukat Damian Romanek Marek
szczegóły Podedworny Łukasz Szabłowski Radosław
szczegóły Kos Adam Żukowski Karol 2 - 0 (6-1,6-3)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Rukat Damian
szczegóły Romanek Marek Olszewski Paweł
szczegóły Szarko Patryk Kos Adam
szczegóły Żukowski Karol Saniewski Tomasz
szczegóły Chojnowski Mariusz Siwik Tadeusz
szczegóły Brzóska Grzegorz Szabłowski Radosław

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Rukat Damian
szczegóły Romanek Marek Olszewski Paweł
szczegóły Szarko Patryk Kos Adam
szczegóły Żukowski Karol Saniewski Tomasz
szczegóły Chojnowski Mariusz Siwik Tadeusz
szczegóły Brzóska Grzegorz Szabłowski Radosław

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Rukat Damian
szczegóły Romanek Marek Olszewski Paweł
szczegóły Szarko Patryk Kos Adam
szczegóły Żukowski Karol Saniewski Tomasz
szczegóły Chojnowski Mariusz Siwik Tadeusz
szczegóły Brzóska Grzegorz Szabłowski Radosław