1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Żukowski Karol 0 - 2 (3-6,0-6)
szczegóły Olszewski Paweł Szabłowski Radosław 0 - 2 (3-6,6-7)
szczegóły Siwik Tadeusz Romanek Marek 2 - 0 (6-2,6-4)
szczegóły Saniewski Tomasz Podedworny Łukasz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kos Adam Rukat Damian 2 - 1 (6-3,4-6,6-0)
szczegóły Brzóska Grzegorz Szarko Patryk 0 - 2 (4-6,4-6)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Siwik Tadeusz 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Olszewski Paweł Kos Adam 0 - 2 (6-7,4-6)
szczegóły Romanek Marek Brzóska Grzegorz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szarko Patryk Chojnowski Mariusz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Szabłowski Radosław Żukowski Karol 2 - 0 (6-2,6-0)
szczegóły Rukat Damian Saniewski Tomasz 0 - 2 (3-6,1-6)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Żukowski Karol Szarko Patryk 0 - 2 (3-6,5-7)
szczegóły Chojnowski Mariusz Romanek Marek 0 - 2 (1-6,4-6)
szczegóły Brzóska Grzegorz Podedworny Łukasz 0 - 2 (1:6,1:6)
szczegóły Siwik Tadeusz Rukat Damian 2 - 0 (7-5,6-3)
szczegóły Saniewski Tomasz Olszewski Paweł 1 - 2 (3-6,6-2,3-6)
szczegóły Kos Adam Szabłowski Radosław 0 - 2 (3-6,4-6)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Rukat Damian Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-4,6-2)
szczegóły Kos Adam Saniewski Tomasz 2 - 1 (6-3,3-6,6-3)
szczegóły Olszewski Paweł Siwik Tadeusz 2 - 1 (3-6,6-2,6-2)
szczegóły Podedworny Łukasz Chojnowski Mariusz 2 - 0 (7:6, 6:2)
szczegóły Romanek Marek Żukowski Karol 1 - 2 (3-6,6-3,1-6)
szczegóły Szabłowski Radosław Szarko Patryk 0 - 2 (6-7,3-6)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Szarko Patryk Romanek Marek 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Żukowski Karol Podedworny Łukasz 2 - 0 (6-4,6-3)
szczegóły Chojnowski Mariusz Rukat Damian 0 - 2 (3-6,0-6)
szczegóły Brzóska Grzegorz Olszewski Paweł 0 - 2 (1-6,0-6)
szczegóły Siwik Tadeusz Kos Adam 1 - 2 (4-6,7-6,4-6)
szczegóły Saniewski Tomasz Szabłowski Radosław 0 - 2 (4-6,4-6)

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Saniewski Tomasz Siwik Tadeusz 0 - 2 (2-6,5-7)
szczegóły Kos Adam Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-4,7-6)
szczegóły Olszewski Paweł Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-1,6-2)
szczegóły Rukat Damian Żukowski Karol 2 - 1 (4-6,6-0,6-1)
szczegóły Podedworny Łukasz Szarko Patryk 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Szabłowski Radosław Romanek Marek 2 - 0 (6-3, 6-2)

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Romanek Marek Podedworny Łukasz 1 - 2 (2:6,6:2,1:6)
szczegóły Szarko Patryk Rukat Damian 2 - 1 (6-7,6-2,6-1)
szczegóły Żukowski Karol Olszewski Paweł 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Kos Adam 0 - 2 (1-6,4-6)
szczegóły Siwik Tadeusz Szabłowski Radosław 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Brzóska Grzegorz Saniewski Tomasz 0 - 2 (2-6,6-7)

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Siwik Tadeusz Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-0,6-2)
szczegóły Saniewski Tomasz Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Olszewski Paweł Szarko Patryk 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Rukat Damian Romanek Marek 2 - 0 (6-2,6-0)
szczegóły Podedworny Łukasz Szabłowski Radosław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Kos Adam Żukowski Karol 2 - 0 (6-1,6-3)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Łukasz Rukat Damian 2 - 1 (5-7,6-3,7:6 (11:9))
szczegóły Romanek Marek Olszewski Paweł 0 - 2 (3-6,1-6)
szczegóły Szarko Patryk Kos Adam 1 - 2 (6-2,2-6,3-6)
szczegóły Żukowski Karol Saniewski Tomasz 2 - 0 (7-5,6-2)
szczegóły Chojnowski Mariusz Siwik Tadeusz 0 - 2 (1-6,4-6)
szczegóły Brzóska Grzegorz Szabłowski Radosław 0 - 2 (0-6,0-6)

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Chojnowski Mariusz 0 - 2 (5-7,1-6)
szczegóły Siwik Tadeusz Żukowski Karol 2 - 0 (6-2,6-4)
szczegóły Saniewski Tomasz Szarko Patryk 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kos Adam Romanek Marek 2 - 0 (6-3, 6-4)
szczegóły Olszewski Paweł Podedworny Łukasz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Rukat Damian Szabłowski Radosław 0 - 2 (2-6,2-6)

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Rukat Damian Olszewski Paweł 0 - 2 (5-7,1-6)
szczegóły Podedworny Łukasz Kos Adam 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Saniewski Tomasz 2 - 1 (6-4,2-6,2-1 krecz)
szczegóły Szarko Patryk Siwik Tadeusz 1 - 2 (6-4, 2-6, 3-6)
szczegóły Żukowski Karol Brzóska Grzegorz 2 - 0 (6-1,6-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Szabłowski Radosław 0 - 2 (0-6,0-6)